אינסטגרם

קידום באינסטגרם הוא עבודה למקצוענים. נכון, זה נראה אולי מאוד קל, להעלות תמונות, לכתוב כמה מילים ולשגר, אבל זה בעצם לא כל כך קל. כי אם תעשו רק את זה, הסיכוי שיהיו לכם הרבה מאוד עוקבים ושתוכלו לחשוף את המסרים שלכם לקהל גדול של אנשים – מאוד קטן. אינסטגרם הוא אמנם פלטפורמה של תמונות, אבל כדי שמישהו יראה את התמונות האלה – יש לא מעט פעולות שצריך לעשות. 

  • טקסט מושך – כי כדי שיקראו את מה שאתם כותבים גם בהמשך, אתם חייבים להיות קצת טיזרים ומתוחכמים, ולהשאיר טעם של עוד. גם אם יש לכם חברה העוסקת בתחום מאוד מדויק ורציונלי, טוב יהיה אם הפרסום שלכם באינסטגרם יהיה כזה שיוצא מהקופסה.
  • תמונות טובות – חשוב מאוד להעלות לאינסטגרם רק תמונות איכותיות ולא תמונות שצריך להתאמץ כדי להבין מה בדיוק הן מראות. אז לא כל תמונה חייבת להיות של צלם מקצועי, אולם היא צריכה להיות כזאת שמדברת עם המיתוג העסקי שלכם ושלא מצריכה מהגולש לעשות שמיניות באוויר כדי לראות את האובייקט המצולם ולהבין מה בדיוק קורה.
  • פיד אחיד – לא חובה אבל רצוי. אם תסתכלו בעמודי אינסטגרם של חברות מהמובילות במשק תראו שהפיד שלהן מאוד אחיד – התמונות מעוצבות באותה שפה ובכלל – העמוד כולו יוצר שפה ייחודית שמבדלת את החברה ממתחרותיה. 

אינסטגרם לעסקים – זאת בדיוק העבודה שלנו

אינסטגרם הוא המומחיות שלנו. אנחנו ב-2BTOP מתמחים בהקמה ובניהול של עמודי אינסטגרם עסקיים לחברות ועסקים. השירות שלנו כולל הקמה של הדף, העלאת פוסטים ויצירת פיד אחיד בהתאמה אישית למיתוג העסקי שלכם.

לקבלת מידע נוסף אודות קידום באינסטגרם ופתיחת דף אינסטגרם משלכם – צרו עמנו קשר ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.  

יחד נהיה צעד קדימה לפני כולם